1. Schwandorf 26.- 28. červen 2024

Pojeď s námi na Liquid Force wakekemp. Ať už jsi někdy jezdil a chtěl by ses naučit jen pár nových triků, nebo jsi na wakeboardu nikdy nestál, náš třídenní wakekemp je pro tebe ideální. Naučíme tě jezdit nebo tě posuneme v ježdění dál.

Čeká tě spousta srandy, ježdění, videotrénink, ale i parta fajn lidí, šikovní trenéři a vedle wakeboardingu i další program jako možnost potrénovat skoky na trampolíně, vyjížďky na longboardech nebo paddleboardech a mnoho dalšího. Naší školu vedeme již 15 let a prošlo jí více 2000 žáků, včetně dnes již známých jezdců z MČR.

8 999

Bohužel všechna místa jsou již obsazena.

Letní sezóna 2024 se nám blíží a ty můžeš nakopnout svůj život spráným směrem.
Nechceme říkat, že je to nejlepší wakeboardový kemp v ČR, ale stále nám to říkáte vy 🙂 díky
Předem se chceme omluvit za zdražení z důvodu inflace a s ní spojeným nárůstem cen. Je nám to líto, ale nemáme na výběr. 🙁
Ale můžeme vám garantovat, že to za tu cenu stojí. Protože nic podobného v ČR nenajdete a Německo je prostě dražší než český rybník. Modernost, čistota zázemí, bezpečnost (i když si zapomeneme wakeboard přes noc u vody ráno ho tam najdeme – ale nechceme vám to garantovat).
Tenhle kemp je pro nás srdcová záležitost a stejně to tak má i hodně z vás po tom co se našeho kempu účastní. Lokace jezera Steinberg see, je krásná dovolenková oblast pro mnoho využití. Především kvalita vody je jak u moře. Opravdu to stojí za to!
Díky COVIDU jsme prošli úpravou a snídaně vám připravujeme my na naší základně a večeři máme privátně na BBQ párty place / na terase restaurace, které  nám zajišťuje přímo Wild Wake Park a musíme říct, že to je opravdu dokonalé. No podívejte se sami na fotky a videa.
Protože na našem kempu najdete ty nejlepší trenéry z ČR ( máme několik profesionálních trenéru s největším možným vzděláním ve wakeboarding a také několik mistrů ČR). A protože jsou to vše naši kamarádi… no vlastně jsme rodina, tak atmosféra je opravdu fantastická.
V minulosti u nás vyučovali třeba: Mates Blahovec, Vašek Hanuš, Jan Bartoň, Linda Kolblová, Ondřej Mlčoch, Tom Vaněk, Jakub Poncar, Matěj Štěpánek, Libor Fišer, David, Šourek, Tomáš Jadrný, Petr Halva, Zuzana Vráblová a mnozí další… I v roce 2024 se potkáte s někým z nich. Takže pokud se chcete naučit jezdit na Wakeboardu a navíc si zároveň užít krásnou dovolenou tak jste tu správně. Za 15 let co wakekempy děláme, nemáme na nás žádnou zásadní kritiku.
K nám může přijed každý od 8 let. Můžete být úplný začátečník, který na wakeboardu nikdy nestál nebo se můžete u nás jen zlepšovat a nebo se učit ty opravdu PROFI triky.

Co areál Wild Wake Park nabízí:

– průzračná voda (opravdu!)
– 2 velké, 5-ti sloupé vleky ( Vlek č. 1, standardní rychlost, plný vlek překážek od základních až po několik signature series. Vlek ě.2 rychlost 25-27 podle potřeby, Několik základních překážek).
– 2 malé, dvousloupé vleky
– cca 20 překážek (2x pussy box, kickery, funbox, rainbow, trubka, Sbox… ale i několik Unit Signature překážek)

– PRO shop – restaurace – nové zázemí (převlékárny, sprchy atd.) V čechách nic podobného nenajdete.

Program kempu:
2x denně 2 hodiny trénink na vodě
dopolední aktivity ( trampolína, balance board, SUP, longboardy apod.)
velký večerní strečink
večerní zábava.

Cena kempu obsahuje:
– jízdné ( jízdné na den zde stojí cca 1375 Kč)
– trénink
– videotrénink
– doprovodný program (trampolína, paddleboardy, balanceboardy, longboardy, atd.)
– naučíme vás se správně protahovat po ježdění
– 2x snídaně
– 2x večere BBQ grilování opravdu super super jídlo, včetně dezertů.Máte se na co těšit. (jedna večeře zde stojí 650 Kč)
– 2x poplatek za přenocování v areálu vleku (neobsahuje stan)
– skupinky po maximálně 5 lidí na jednoho trenéra a
protože v německu ty piva nejsou nic moc a pivo je nejlepší joinťák a energeťák zároveň tak na kemp vozíme i pípu a Plzeňský Prazdroj.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 778 500 800 nebo na e-mailu wakekemp@wakemag.cz.

 Na kempu je možné otestovat wakeboardy GOODBOARDS nebo Liquid Force. Potřeba domluvit individuálně předem. 
Zapůjčení vybavení (wakeboard, vázání, helma) není v ceně Wakekempu. Účastníci kempu mají možnost vypůjčit si vybavení se slevou 20%
Účastníci  wakekepmu dostanou jednorázovou slevu 15% na nezlevněné produkty e-shopu www.wakeshop.cz, kterou je možné využít již před kempem.