9. – 16. 12. 2018 – THAJSKO

Po předchozích výletech nejen do Asie jsme se rozhodli, že vám přineseme možnost potrénovat v prosinci na thajském Phuketu. Na místě budou zkušení trenéři wakeboardingu a průvodce, co zná Thajsko jako svý boty a postará se, aby vás neobrali hned na prvním rohu. Pojeďte s námi a užijte si Thajsko na plný pecky a za rozumné peníze!

5 000

20 Volných místTakže kam, co a jak?

Náš thajský wakekemp bude probíhat ve dnech 9. – 16. prosince 2018, kdy navštívíme IWP, PWP a Anthem Wake Park. Také si můžeme zajezdit na flowride. A k tomu dáme nějaký ten výletík.

Za trenérskou crew se na vás bude těšit Mistr ČR 2018 Mates Blahovec a shreďák Ondra Mlčoch, pozici “kulturního referenta” bude zastávat Jirka Heller, který se postará o výlety, noční program nebo třeba i zapůjčení skůtru na místě. Jednoduše s námi budete jak v bavlnce.

Letenky nejsou v ceně, doporučujeme koupit přes Sky Scanner třeba u Emirates. Zpáteční letenka PRAHA (PRG) – PHUKET (HKT) s mezipřistáním v Dubai (DXB) vychází na cca 13 500 Kč. Letenku si můžete koupit buď přesně na termín, nebo si výlet o několik dnů prodloužit (stejně jako my, kdy na místě zůstáváme do 23. prosince).

Ubytování budeme řešit formou pronájmu domu nebo vilky přes AIRBNB. V hledáčku máme variantu domečku pro 8-10 lidí za cca 150 Euro/noc/celý domek, což je méně jak 500 Kč na osobu/noc.
V případě malého počtu zúčastněných si vyhrazujeme právo snížit počet trenérů z ekonomických důvodů. Maximální kapacita je 20 osob.

Cena za trenéra a průvodce je 1000 Kč na den za osobu. Po odeslání závazné registrace budete vyzváni k zaplacení zálohové platby na tréninky v částce 5 000 Kč bankovním převodem na náš učet. Doplatek je třeba uhradit do 5.12. 2018.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@wakemag.cz.

 

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “9. – 16. 12. 2018 – THAJSKO”